Były piłkarz Lechii krytykuje wybór Probierza

Adam Duda, były piłkarz Lechii i podopieczny Michała Probierza, skomentował w gorzkich słowach wybór swojego byłego trenera na funkcję selekcjonera reprezentacji Polski.

Adam Duda i Michał Probierz w Lechii pracowali razem w sezonie 2013/2014. Napastnik rozegrał w jego drużynie 5 spotkań, bez goli i asyst. Po tym jak Probierza ogłoszono nowym selekcjonerem męskiej reprezentacji, były piłkarz Biało-Zielonych ostro wypowiedział się na temat decyzji PZPN.

Discopolowiec zatrudnił kolegę, który handlował zagranicznym szrotem, zamiast stawiać na Polaków. Ciekawe czy zasiana roślinka zdążyła już wyrosnąć i przy najbliższej konferencji będziemy podziwiać jakie piękne dała owoce. Cyrk i kolesiostwo w najwyższym wydaniu. Mam nadzieję, że jeszcze doczekamy czasów Wielkiej i zdrowej Reprezentacji Polski. Póki co wizerunkowa i sportowa degrengolada trwa dalej – napisał obecny zawodnik Jaguara Gdańsk. 
fot. Facebook/Lechiahistoria

Adam Duda łącznie zagrał w Lechii w 27. meczach, w których zdobył 5 goli. Następnie był piłkarzem Chojniczanki, Widzewa Łódź, Pogoni Siedlce, Rozwoju Katowice, Concordii Elbląg, Bałtyku Gdynia, AP Pomorze, Wdy Lipusz, obecnie występuje w Jaguarze Gdańsk.

Dodaj komentarz