Lechia vs Stal Mielec, linie var

Europoseł Tomasz Poręba krytykuje pracę sędziego. Arbiter Paweł Malec wyjaśnia

Tomasz Poręba, poseł obecnej kadencji Parlamentu Europejskiego oraz prywatnie kibic Stali, wypowiedział się na temat decyzji sędziów z końcowej fazy spotkania Lechii Gdańsk ze Stalą Mielec. W swoim wpisie na Twitterze nie szczędził ostrych słów w kierunku arbitrów oraz prezesa PZPN – Cezarego Kuleszy.

Polityk po końcowym gwizdku skomentował zamieszanie, które wynikło w doliczonym czasie tego starcia, nazywając zdarzenie „złodziejstwem”:
Panie @Czarek_Kulesza to co zrobili sędziowie było obrzydliwym złodziejstwem. Zresztą kolejnym w tym sezonie, ale te dzisiejsze kanty przebiły wszystko. Można wypruwać żyły, budować klub, a i tak przegrasz przy stoliku. Nie mam ochoty dalej uwiarygadniać tego syfu. Bawcie się sami”

Sędzia Malec, który był głównym rozjemcą niedzielnego starcia, wyjaśnił na antenie Canal+ swoją decyzję i proces, który nastąpił przed jej podjęciem:

 

Nie przekonało to jednak pana Poręby, który dodał:

„Tak, tak. W starym systemie nie było spalonego, w nowym był. Sędzia rozliczony, bo stanął przed kamerą. C+ wszystko przyklepał i można jechać dalej. Jest tylko pytanie: na jakiej podstawie w przepisach sędzia odkręcił decyzję swoją i VAR o spalonym i nie sprawdził faulu na Kasperkiewiczu”

A wy co sądzicie o całej sytuacji i komentarzach Tomasza Poręby?

fot. twitter.com/TomaszPoreba

1 komentarz do “Europoseł Tomasz Poręba krytykuje pracę sędziego. Arbiter Paweł Malec wyjaśnia”

Dodaj komentarz