Lechia z reprezentantem wśród najlepszych graczy FIFA w Polsce

Znamy pełną obsadę Ekstraklasa Games PRO w grze FIFA 23. Przedstawicielem Lechii Gdańsk ponownie będzie Maksymilian „Zalewskyy” Zalewski. 

Ekstraklasa Games PRO to turniej, w którym rywalizują najlepsi zawodnicy w grze FIFA 23 w Polsce reprezentujący prawdziwe kluby. W tej edycji oprócz zawodników ekstraklasowych zespołów dołączy dwóch graczy z klubów I ligi. Najlepsi gracze (miejsca 1-4) rundy zasadniczej zameldują się bezpośrednio w Wielkim Finale, natomiast środkowa część stawki (Miejsca 5-12) powalczy o swoją przepustkę w marcowych barażach. Rywalizacja rozpocznie się już 3 stycznia.

Reprezentantem Lechii ponownie będzie Maksymilian „Zalewskyy” Zalewski, który w poprzednim sezonie zajął 3. miejsce

Drugą częścią turnieju są turnieje Ekstraklasa Games OPEN, które składają się wpierw ze stacjonarnych turniejów kwalifikacyjnych. Każdy z nich wyłoni jednego szczęśliwca, mogącego pochwalić się przepustką na finały Ekstraklasa Games OPEN. W tych zagra aż ośmiu zawodników, a stawkę o zwycięzców wydarzeń stacjonarnych uzupełnią triumfatorzy turniejów rozgrywanych online.

fot. Ekstraklasa Games

Cały sezon zwieńczy turniej LAN-owy, podczas którego poznamy nowego Mistrza Polski, który odbędzie się na 2-3 kwietnia. Obrońcą tytułu jest Kacper „Furman” Furmanek z Lecha Poznań.

 

 

Dodaj komentarz