Paweł Stolarski po podpisaniu kontraktu z Motorem Lublin

Paweł Stolarski opuszcza Ekstraklasę

Paweł Stolarski został nowym zawodnikiem Motoru Lublin. Były zawodnik Lechii Gdańsk przenosi się z Ekstraklasy do I ligi. 

W rundzie jesiennej sezonu 2023/2024 Paweł Stolarski był zawodnikiem Pogoni Szczecin. W rozgrywkach Ekstraklasy rozegrał zaledwie 4 spotkania. Do Szczecin trafił 3 lata temu z Legii Warszawa. Przed grą w Stolicy był zawodnikiem Lechii Gdańsk. W barwach Biało-Zielonych miał najlepszy okres pod względem rozegranych meczów. W sumie rozegrał w Lechii 79 meczów czyli niemal połowę z tych które zagrał na boiskach Ekstraklasy.

pawel stolarski wystepy w ekstraklasie

Kontrakt z Motorem wiąże Stolarskiego do czerwca 2025 r.

– Cieszę się, że tu jestem. Motor kojarzy mi się z bardzo dobrą grą. Z trenerem Gonçalo Feio znamy się długo i gdy tylko pojawiła się okazja, żeby dołączyć do zespołu, rozpatrzyłem ją pozytywnie. Widać też, że cały klub się rozwija, a zaplecze jest na bardzo wysokim poziomie. Szczerze, to po pierwszym dniu nie odczuwam, że jest to pierwsza liga, a nie Ekstraklasa. Lubię duże wyzwania i już nie mogę doczekać się pierwszego treningu z drużyną – powiedział dla klubowej strony nowy nabytek żółto-biało-niebieskich.

 

Dodaj komentarz