Lechia Gdańsk liderem w rozgrywkach Ekstraklasa Games

Obecnego sezonu piłkarskiej Ekstraklasy kibice gdańskiej Lechii z pewnością nie mogą zaliczyć do udanych, jako że Biało-Zieloni cały czas okupują w tabeli miejsca w okolicach strefy spadkowej. Nieco lepiej idzie jednak klubowi w wirtualnych rozgrywkach Ekstraklasa Games.

Czym jest Ekstraklasa Games? Jak możemy się dowiedzieć, „PKO Bank Polski Ekstraklasa Games to oficjalne rozgrywki FIFA w Polsce. Ich organizatorem jest Ekstraklasa S.A., a liga wspierana jest przez grono partnerów doświadczonych w esporcie”. Każdy klub z najwyższej klasy rozgrywkowej reprezentowany jest przez jednego gracza, który w systemie ligowym mierzy się z pozostałymi rywalami. Oprócz 18 ekstraklasowych drużyn w rozgrywkach znajdziemy także przedstawiciela Zagłębia Sosnowiec i Sandecji Nowy Sącz.

Po 8 rozegranych meczach to właśnie Lechia Gdańsk może pochwalić się tytułem lidera. Klub z Gdańska reprezentowany jest przez Maksymiliana Zalewskiego (Zalewskyy), profesjonalnego gracza FIFA. Maksowi gratulujemy dotychczasowego sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnych meczach rozgrywanych na wirtualnych boiskach!

fot. Ekstraklasa Games

Dodaj komentarz