Jarosław Bieniuk ekspertem TVP Sport

Jarosław Bieniuk ekspertem TVP Sport

Jarosław Bieniuk w 2022 roku został ekspertem TVP Sport. Jeszcze jesienią był w sztabie szkoleniowym Lechii Gdańsk.

Po odejściu z funkcji pierwszego trenera przez Piotra Stokowca, kilka tygodni później z pracy w Lechii zrezygnował Jarosław Bieniuk. O swoim odejściu poinformował w mediach społecznościowych:

Po 9 latach, z małą przerwą, najpierw jako czynny zawodnik, kapitan, potem Dyrektor Akademii Lechii Gdańsk, a ostatnie 3,5 roku jako członek sztabu, przyszedł czas na to, aby podjąć inne wyzwania. Dziękuje wszystkim kibicom, piłkarzom, trenerom oraz pracownikom klubu @lechia_gdansk za te wspólnie spędzone lata. Mecz z Barceloną, Brązowy medal Mistrzostw Polski, Puchar Polski i wielu wychowanków Akademii w pierwszym zespole, to momenty które zapamiętam do końca życia.
Odchodzę ze struktur klubu, ale kibicem Lechii Gdańsk będę na zawsze. Dlatego życzę wszystkim i sobie tytułu Mistrza Polski!!! Do zobaczenia na stadionie👊🏻💚

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Jaroslaw Bieniuk (@jaretpalmer)

Jarosław Bieniuk w 2022 roku został ekspertem TVP Sport. Jeszcze jesienią był w sztabie szkoleniowym Lechii Gdańsk.
Po kilku tygodniach przerwy można w końcu zobaczyć jak potoczyła się jego dalsza kariera. Otóż Jarka można zobaczyć na szklanym ekranie jako eksperta w TVP Sport. To już drugi, po Sebastianie Mili, były piłkarz Lechii, który otrzymał zatrudnienie w Telewizji Polskiej.
Bieniuk jako ekspert pojawia się w studio przy okazji meczów Ekstraklasy, Ligi Mistrzów czy zagranicznych rozgrywek.

Dodaj komentarz