Dusan Kuciak podczas meczu Lechii

Komentarz Lechii w sprawie Kuciaka

Lechia Gdańsk opublikowała na stronie Lechia.pl komentarz w sprawie wypowiedzi bramkarza Dusana Kuciaka po meczu Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin.

Komentarz Klubu w sprawie wypowiedzi pomeczowych Dušana Kuciaka

Po przegranym meczu Lechii Gdańsk z Pogonią Szczecin bramkarz naszego Klubu Dušan Kuciak udzielił komentarza mediom. Wypowiedziane słowa były efektem ogromnych emocji.

Jak wszystkie osoby związane z drużyną, golkiper Lechii z ciężkim sercem przyjął wynik końcowy i dał wyraz swojej sportowej złości. W związku z tą sytuacją piłkarz odbył bardzo długą rozmowę z Prezesem Zbigniewem Ziemowitem Deptułą.

 

Co powiedział Dusan Kuciak po meczu Lechia – Pogoń Szczecin?

Dusan Kuciak:

– Macie to napisać na początku, każdy. Grzecznie macie napisać, niech spier***ą. Ja to wszystko przeczytałem po tamtym meczu na Facebooku. Nie wiem, jak to się mówi po polsku, te wszystkie linki czy komentarze.
Może potrzebowaliśmy czasu, aby się przyzwyczaić (do stylu Badii). To, co dzisiaj pokazaliśmy na boisku, tak wyglądają nasze treningi. Ja już dzisiaj powiedziałem. Z jednej strony — fajnie, bo dobrze graliśmy. Ale co z tego. Wolę taki mecz, jak z Wisłą Płock
Możliwe to jest. 90 minut kolejnych mamy przed sobą. Ale już nie jest 7, tylko 6 meczów do końca. Finałów. A te 4 mecze wcześniej nie były finałami? Ja chcę wierzyć, jestem przekonany, że utrzymamy Ekstraklasę. Ale potrzebujemy bramek. Czwarty mecz z rzędu na zero z przodu. A będziemy mówić, że mamy najgorszą defensywę. Mam tego dosyć. Tracimy dużo bramek. Ale jakich bramek.

 

Dodaj komentarz