Meczyki o Lechii Gdańsk: Stokowiec, Brański, Gałek

Portal Meczyki.pl przeprowadził na żywo debatę o Lechii Gdańsk. W rolach głownych ludzie związani z BIało-Zielonymi w ostatnich latach.

Meczyki.pl o Lechii Gdańsk

#Lechia Gdańsk po 15 latach gry w #Ekstraklasa spada do #1liga. Czas na podsumowanie czasu spędzonego w piłkarskiej elicie w Polsce. Jakie były przyczyny katastrofy i czy klub wróci na swoje miejsce? Skład: Błażej Łukaszewski, Szymon Borczuch + łączenia z Marcinem Gałkiem (spiker), Piotrem Stokowcem (były trener), Mateuszem Bąkiem (były piłkarz) i Michałem Brańskim (potencjalny inwestor)

Link do audycji:

https://www.youtube.com/live/0SfrGB__kUU

Marcin Gałek w Meczyki.pl

Marcin Gałek (spiker Lechii): – Spotkanie z Jagiellonią (0:1) 10 kwietnia traktowałem jako mecz o życie. Tydzień wcześniej rozczarowujący remis ze Śląskiem, a wcześniej porażka z Wartą bez podjętej walki. Obraz fatalnej wiosny. – Żal mi kibiców. Potencjał w Gdańsku był zawsze. Łzy dzieci w marcu i kwietniu… Te obrazki powinno się puszczać niektórym osobom jako wieczorną karę przed snem.

 

Michał Brański w meczyki.pl

Michał Brański (potencjalny inwestor Lechii): – Złożyłem niezobowiązującą ofertę zakupu klubu. Nie robię tego solo, działam w duecie. Rozmowy się toczą, powolny przepływ informacji w obie strony. Oferta nie została jednoznacznie odrzucona, ale zakładam, że nie jest na tyle zadowalająca, żebyśmy przeszli do dalszych negocjacji.

Mateusz Bąk w meczyki.pl

Mateusz Bąk (były piłkarz Lechii) o spadku: – Mówiąc brzydko, dostaliśmy plaskacza w ryj. Piłkarze, kibice, ludzie związani z klubem. Dla wszystkich to trudna sytuacja. Każdy ma marzenia i plany.

Dodaj komentarz