Michał Fijałkowski został nowym dyrektorem marketingu Lechii Gdańsk

Michał Fijałkowski dyrektorem marketingu Lechii Gdańsk

Gdańszczanin Michał Fijałkowski został dyrektorem marketingu Lechii Gdańsk. Jest to powrót na stadion byłego rzecznika prasowego spółki BIEG 2012 i pracownika S5 tym razem w nowej roli.

Fijałkowski: Lechia to spełnienie moich marzeń

– Dla gdańszczanina i osoby związanej ze sportem, która dodatkowo spędziła większość sportowego dzieciństwa w okolicach ul. Traugutta, praca w Lechii Gdańsk to nie tylko zaszczyt, ale przede wszystkim spełnienie marzeń. Decyzja o dołączeniu do zespołu Lechii była dość prosta, nie tylko ze względu na ambitną wizję przedstawioną przez nowego właściciela, ale również z powodu pozytywnej energii, którą czuć w klubie i na trybunach naszego pięknego stadionu – powiedział Michał Fijałkowski.

Michał Fijałkowski – dorobek zawodowy

Michał Fijałkowski jest managerem z ponad 15-letnim doświadczeniem w zakresie sponsoringu i budowaniu strategii marketingowych oraz ekspertem w dziedzinie zarządzania i komercjalizacji obiektów sportowo-widowiskowych (Polsat Plus Arena Gdańsk i PGE Narodowy). Był członkiem zespołu odpowiedzialnego za przygotowanie i organizację UEFA EURO 2012 w Gdańsku. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał pracując dla takich marek jak BIEG2012, PL2012+, Sportfive, Eleven Sports czy Betclic. Jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego, ukończył również studia MBA realizowane przez Politechnikę Gdańską przy współpracy z Imperial College London, University of Stralsund oraz Loughborough University.

2008-2011 BIEG 2012
2013-2015 PGE Narodowy
2015-2016 SportFive
2016-2017 Eleven Sports
2022-2023 Betclic

Dodaj komentarz